Prikaz svih 6 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A3
Papir Canon FA-RG1 A3 25 kom, 320g, premium fine art
Na stanju
271.67KM Sa PDV-om
SKU:
124194
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 297X420 |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Premium fine Art |
| Dimenzije | 25 |
MFP CANON imageRunner C3326i Bundle
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om
SKU:
123275
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner Advance DX C3926i Bundle
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om
SKU:
123054
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | , opcionalno WI-FI |
Papir CANON SG-201 A3
Na stanju
84.61KM Sa PDV-om
SKU:
106635
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir CANON SG-201 A3+
Na stanju
142.52KM Sa PDV-om
SKU:
103339
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir CANON MP-101 A3
Na stanju
63.84KM Sa PDV-om
SKU:
102902
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | mat |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 40 list |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |