Prikaz 25–34 od 34 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
In-ear
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om
SKU:
120578
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Zelena |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless plave
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
120577
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om
SKU:
120576
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om
SKU:
120575
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice BT MyVoice700, glasovna kontrola
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
120574
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 50Hz-10kHz |
| Garancija | vrijeme baterije: 7h, mono, vrijeme punjenja:2h |
Slušalice THOMSON in ear, mic, TWS, ANC
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om
SKU:
119736
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Answer button, Finger-Touch Sensor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless |
Slušalice THOMSON in ear, mic, TWS, ANC
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om
SKU:
119735
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Answer button, Finger-Touch Sensor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om
SKU:
119734
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om
SKU:
119733
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice HAMA “LiberoBuds” Bluetooth® In-ear
Na stanju
82.56KM Sa PDV-om
SKU:
118886
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Answer button, QuickPair, Silicon Ear pads, True Wireless |