Prikaz 25–30 od 30 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
iznad 24 mil pixela
Fotoaparat CANON EOS2000D BK 18-55 SEE
SKU:
119933
Na stanju
983.48KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,1 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Wi-fi |
| Garancija | Full HD |
Fotoaparat CANON EOS RP + RF24105 F4-7.1 IS STM
SKU:
119752
Na stanju
2,778.29KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
Fotoaparat CANON EOS RP body
SKU:
119751
Na stanju
2,183.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | body |
Fotoaparat CANON EOS250D1855IS BK
SKU:
115840
Na stanju
1,524.46KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS250D1855 BK
SKU:
115676
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS5DIV BODY
SKU:
114138
Na stanju
5,665.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,1 cm (3,2″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | EF/EF-S |