Prikaz 13–16 od 16 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Over-Ear
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 330
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om
SKU:
120602
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | kabl 2.2m, gaming, USB priključak |
Slušalice Thomson bežične, over-ear
Na stanju
184.77KM Sa PDV-om
SKU:
120317
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | 20Hz-22kHz |
| Dimenzije | 8 sati baterija |
Slušalice HAMA “HS-USB400” PC Office Headset
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
118884
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz-20kHz Slušalice |
| Garancija | Dužina kabla 2m |