Prikaz 13–17 od 17 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samostojeći
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om
SKU:
126425
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om
SKU:
126718
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om
SKU:
123375
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME36K2
Na stanju
1,920.11KM Sa PDV-om
SKU:
124333
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 201 cm |
| Dimenzije | 244 l |
| Garancija | dole |
Hladnjak Electrolux 600 LNT6ME46X3
Na stanju
2,387.36KM Sa PDV-om
SKU:
126509
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva + Inox vrata sa premazom protiv otisaka prstiju |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | već od 190 cm |
| Garancija | 128 l |