Prikaz 1–12 od 27 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Stativ
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
SKU:
116422
Na stanju
22.84KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ HAMA POCKET za mobitel
SKU:
116058
Na stanju
25.12KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 20cm |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 05
SKU:
102078
Na stanju
28.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, Manually Adjustable Centre Column, 4 Sections (3x Extendible), max nosivost 500g, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | ,težina 520 g, min-max visina:36,5 -106.5 cm |
| Dimenzije | 24 |
STATIV HAMA FLEX S ZA SMARTPHONE & GOPRO, 26CM
SKU:
118320
Na stanju
30.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina:45g., Min-Max visina:9 -26 cm. |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 20
SKU:
113187
Na stanju
38.82KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head,47-125 cm, 3 Sections (2x Extendible), Manually Adjustable Centre Column, max nosivost 2 kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA GAMMA 153 – 3D
SKU:
117912
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), maksimalna nosivost 3 kg, aluminium, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | težina 990g, Min. Height – Max. Height:58-153 cm |
| Dimenzije | 24 |
STATIV HAMA STAR SMARTPHONE 112 – 3D SA “BRS3”
SKU:
118335
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 450g., Min-Max visina: 40 -112 cm. Max nosivost: 500 g., 3D: 3-Way Head |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 61
SKU:
103600
Na stanju
53.67KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 3 kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | težina 1220 g, aluminium, 153 cm max |
| Dimenzije | 24 |
STATIV HAMA STAR 62
SKU:
117128
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 4 kg, max.visina 160cm, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | min.visina 64cm, težina 1500g, materijal aluminium |
| Dimenzije | 24 |
Stativ BRAUN LightWeight 130S
SKU:
116423
Na stanju
64.23KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 135cm; min 48cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 3001S
SKU:
116420
Na stanju
67.09KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 157cm; min: 55cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1100g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
STATIV HAMA STAR 63
SKU:
113188
Na stanju
68.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way 66 -166 cm, Head, Geared Centre Column via Crank, 3 Sections (2x Extendible), max nosivost 4kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |