Prikaz 253–264 od 317 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS ExpertBookP1503CVA-S71231 15.6″FHD,Intel Core i5-13420H 16GB DDR5, 512GB, Windows 11 Pro
Na stanju
1,784.25KM Sa PDV-om
SKU:
P1503CVA-S71231
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB51C4 SFF PC i5-14500 14C/20T 8GB DDR5 (m.64GB) s512GB 330W 3Y
Na stanju
1,863.45KM Sa PDV-om
SKU:
125239
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i5 |
| Broj stranica za ispis | -14500 Processor 2.6GHz (24M Cache, up to 5.0GHz, 14 cores) |
| Komplet | Intel Core i5 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 8 GB |
| Garancija | 512 GB |
Laptop ASUS Expertbook B3 B3604CVA-WB51C0 16″FHD+ 60Hz i5-1335U 10C/12T 8GB DDR5 s512GB BLK 3Y
Na stanju
1,818.73KM Sa PDV-om
SKU:
125258
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Brzina čitanja | -1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
ASUS VivoBook S14 Q423SA-U5512 14″ OLED, Intel Core Ultra 5 16GB DDR5, 512GB SSD
Na stanju
1,869.89KM Sa PDV-om
SKU:
Q423SA-U5512
ASUS VivoBookS16 S3607VA-RP032 16″ WUXGA IPS 144Hz Intel Core i7-13620H, 16GB RAM, 1TB SSD
Na stanju
1,884.17KM Sa PDV-om
SKU:
S3607VA-RP032
ASUS VGA PRIME-RTX5070-O12G12GB GDDR7, 192-bit,3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,930.50KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M10-M0NA00
ASUS PRIME-RX9070-O16G16GB GDDR6, 256-bit3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,953.90KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0LI1-M0NA00
ASUS VGA PRIME-RTX5060TI-O16G16GB GDDR7, 128-bit3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,989.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0MH2-M0NA00
ASUS VivoBook M1502NAQ-BQ059 15.6″ FHD, AMD Ryzen 7 170 24GB DDR5 (16+ 8GB), 1TB
Na stanju
2,012.63KM Sa PDV-om
SKU:
M1502NAQ-BQ059
Računar ASUS AIO P440VAK-WB53C1 i5-13420H/16GB/s517
Na stanju
2,196.56KM Sa PDV-om
SKU:
127662
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Brzina čitanja | -13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slot |
ASUS VivoBook S S3607VA-RP03116″FHD/IPS/i7-13620H/16GB/1TB
Na stanju
2,082.58KM Sa PDV-om
SKU:
90NB1672-M00240
ASUS VivobookS16 S3607VA-RP161 16″ 144Hz, Core 7 240H, 8GB DDR5, 1TB + backpack
Na stanju
2,141.10KM Sa PDV-om
SKU:
90NB1672-M00B70