Prikaz 745–756 od 950 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Tinta CANON PFI-710 Magenta
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113822
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Matte Black
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113823
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Cyan
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113824
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Kolor laserski printer CANON Printer CANON LBP646CDW
Na stanju
612.07KM Sa PDV-om
SKU:
127631
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Bubanj CANON C-EXV 21 Cyan
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om
SKU:
101140
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21C |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21C |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 21 Magenta
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om
SKU:
101613
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21M |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21M |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 21 Yellow
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om
SKU:
101614
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21Y |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21Y |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 29 Color
Na stanju
820.18KM Sa PDV-om
SKU:
106076
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV29C |
| Broj stranica za ispis | IRA C5030 |
| Komplet | BCEXV29C |
| Brzina čitanja | IRA C5035 |
| Dimenzije | 59.000 str |
MFP CANON I-SENSYS MF287DW
Na stanju
640.90KM Sa PDV-om
SKU:
126704
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje, faksiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 33 ppm (A4) |
MFP CANON MAXIFY GX4040
Na stanju
669.45KM Sa PDV-om
SKU:
122551
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | Wi-Fi, Ethernet, Print, Copy, Scan, Fax & Cloud |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | 18 str/min (mono); 13 str/min (boja) |