Prikaz 49–60 od 207 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
Genius žičana tastatura KB-117 , dužina kabla 1,4 m,crna boja, USB konektor, BiH layout
SKU:
31310016406
Na stanju
18.28KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Genius KB-113 žičana tastatura, USB konektor, crna boja
SKU:
31300018405
Na stanju
19.59KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-05A
SKU:
103431
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | srebrena |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 480 g |
Miš Genius NX-7000 WL bijeli
SKU:
121591
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Bijela |
Miš Genius NX-7000 WL crvena
SKU:
121592
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Crvena |