Prikaz 625–636 od 813 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Toner HP magenta 504A
SKU:
102309
Na stanju
916.57KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP3525/CM3530 MFP |
| Broj stranica za ispis | 7.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP3525/CM3530 MFP |
Monitor HP P34hc G4 USB-C (21Y56AA)
SKU:
122065
Na stanju
714.63KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Curved, Micro Edge |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | Curved, Micro Edge |
| Brzina čitanja | 21:9 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Toner HP black 37X
SKU:
114937
Na stanju
929.89KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LJ M607/M608/M609/M631/M632 |
| Broj stranica za ispis | 25.000 str |
| Komplet | HP LJ M607/M608/M609/M631/M632 |
MFP HP Smart Tank 790
SKU:
122526
Na stanju
715.85KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 15 str/min (mono), 9 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
Monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
SKU:
126904
Na stanju
727.97KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | Docking monitor |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | Ne |
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 (AW5M5UT)
SKU:
126662
Na stanju
909.98KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Broj stranica za ispis | 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x RJ45 (2.5 GbE) |
| Komplet | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Brzina čitanja | Resolution up to 8K |
| Dimenzije | 4 Displays Supported:5120 x 2880 at 60 Hz (Single)3840 x 2160 at 60 Hz (Dual)2560 x 1440 at 60 Hz (Triple)3840 x 2160 at 60 Hz (Quad) |
| Garancija | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |
HP E27m monitor G4 QHD webca27″,IPS,QHD,300cd,60Hz,5ms,Webcam,DP in and out,HDMI,podesivo posto
SKU:
40Z29AA
Na stanju
752.52KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
HP 250RT G9 N150/15.6/8GB/256G15.6”FHD, N150 0.8/3.6GHz8GB DDR4, 256GB SSD, WiFi6+BT5.4, DOS
SKU:
C7VB3ET
Na stanju
756.52KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Toner HP cyan 648A
SKU:
103470
Na stanju
984.78KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP4525 |
| Broj stranica za ispis | 11.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP4525 |
Toner HP yellow 648A
SKU:
103471
Na stanju
984.78KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP4525 |
| Broj stranica za ispis | 11.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP4525 |