Prikaz 1–12 od 179 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Samsung ext. SSD T9 1TBUSB 3.2 Gen 2×2 Black2000/1950 MB/s
Na stanju
742.25KM Sa PDV-om
SKU:
MU-PG1T0B/EU
Samsung 49″ OLED G9 Gaming MonDQHD (5120×1440), 32:9, 144Hz0.03ms, 250cd, DP, HDMI, Micro HDMI
Na stanju
2,706.94KM Sa PDV-om
SKU:
LS49DG910SUXEN
SAMSUNG SSD 870 EVO 500GB2.5” SATA3;V-NAND MLC560MB/s read,530MB/s write
Na stanju
517.14KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-77E500B/EU
SAMSUNG SSD 870 EVO 1TB2.5” SATA3;V-NAND MLC560MB/s read,530MB/s write
Na stanju
815.26KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-77E1T0B/EU
Samsung 27″ Odyssey G4 G40HFHD, IPS, 300Hz, 1ms, 300cdDP, HDMI, HAS, Tilt, Swivel, Pivot
Na stanju
584.12KM Sa PDV-om
SKU:
LS27HG402EUXEN
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q8F
Na stanju
2,095.90KM Sa PDV-om
SKU:
127814
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q8F
Na stanju
1,429.28KM Sa PDV-om
SKU:
127813
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U8092F
Na stanju
1,463.18KM Sa PDV-om
SKU:
127794
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |