Prikaz 1–12 od 179 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
SAMSUNG SSD 870 EVO 500GB2.5” SATA3;V-NAND MLC560MB/s read,530MB/s write
Na stanju
517.14KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-77E500B/EU
SAMSUNG SSD 870 EVO 1TB2.5” SATA3;V-NAND MLC560MB/s read,530MB/s write
Na stanju
815.26KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-77E1T0B/EU
Samsung 27″ Odyssey G4 G40HFHD, IPS, 300Hz, 1ms, 300cdDP, HDMI, HAS, Tilt, Swivel, Pivot
Na stanju
584.12KM Sa PDV-om
SKU:
LS27HG402EUXEN
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q8F
Na stanju
2,095.90KM Sa PDV-om
SKU:
127814
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q8F
Na stanju
1,429.28KM Sa PDV-om
SKU:
127813
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U8092F
Na stanju
1,463.18KM Sa PDV-om
SKU:
127794
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C602ES9/EK
Na stanju
1,129.19KM Sa PDV-om
SKU:
127644
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3614AW/E2
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127534
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 6 |