Prikaz 121–132 od 179 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV SAMSUNG The Frame 65″ LS03D
Na stanju
2,649.55KM Sa PDV-om
SKU:
127126
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |
Projektor SAMSUNG The Freestyle Gen 2
Na stanju
1,490.21KM Sa PDV-om
SKU:
127128
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | LS |
| Broj stranica za ispis | Crystal Engine |
| Komplet | LS |
| Brzina čitanja | Wi-Fi 5, BT5.2, Anynet+ |
| Dimenzije | HDMI1 |
| Garancija | Bijela |
TV SAMSUNG QLED 4K Smart TV 75″ Q6F
Na stanju
1,581.82KM Sa PDV-om
SKU:
127123
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |