Prikaz 145–156 od 947 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MFP CANON i-SENSYS MF667CDW
Na stanju
927.81KM Sa PDV-om
SKU:
126646
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | print, scan i kop |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 30 str/min |
MFP CANON i-SENSYS X 1440i
Na stanju
909.97KM Sa PDV-om
SKU:
123707
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Printer, skener, kopir |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 40 str/min |
Rolna CANON Canvas 340g 24in
Na stanju
1,151.42KM Sa PDV-om
SKU:
100600
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
MF CANON i-SENSYS MF651CW
Na stanju
877.00KM Sa PDV-om
SKU:
123249
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Print, scan i kopir |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 18 str/min |
Fotoaparat CANON IXUS285 HS A SL
Na stanju
858.72KM Sa PDV-om
SKU:
127818
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 20,2 MIL PIXELA |
| Broj stranica za ispis | 12x |
| Komplet | 20,2 MIL PIXELA |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Full HD |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON IXUS285 HS A BK
Na stanju
858.72KM Sa PDV-om
SKU:
127817
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 20,2 MIL PIXELA |
| Broj stranica za ispis | 12x |
| Komplet | 20,2 MIL PIXELA |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Full HD |
| Garancija | Ne |