Prikaz 193–204 od 775 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
HP EB640G11 U5-125U 14 16GB/5114″ FHD, U5-125U 1.3/4.3GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit kb, Window
Na stanju
2,241.02KM Sa PDV-om
SKU:
9Y7E3ET
HP 255RG10 R5-7535U 15 16GB/1T15.6 FHD, R5-7535U 2.9/4.6GHz16GB 4800, 1TB SSD, WiFi6+BT5.4
Na stanju
1,313.21KM Sa PDV-om
SKU:
C68VMAT
HP 255RG10 R5-7535U 15 16GB 5115.6 FHD, R5-7535U 2.9/4.6GHz16GB 4800, 512GB SSD, WiFi6+BT5.4
Na stanju
1,213.29KM Sa PDV-om
SKU:
C8JN1AT
HP Laptop 15-fd1090nn15,6″ FHD, U5-125H 3.6/4.5GHz24GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB
Na stanju
1,427.40KM Sa PDV-om
SKU:
D0UG9EA
HP ELITEBOOK 8 14 G1I U7/24/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
AD4U3ET
HP EB6G1i14 U7 255U 14 16GB/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
2,640.69KM Sa PDV-om
SKU:
AD3A1ET
HP PROBOOK 440 G11 U7/16/512/14″ FHD, U7-155U 1.7/4.8GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Na stanju
2,253.86KM Sa PDV-om
SKU:
9Y7F1ET
HP 255R G10 R3-7335U/16GB/512G15.6 FHD, R3-7335U 3.0/4.3GHz16GB 4800, 512GB SSD, FreeDos
Na stanju
1,084.82KM Sa PDV-om
SKU:
C68VKAT
HP 200 Black Wireless MouseHP 200 Black Wireless MouseHP 200 Black Wireless Mouse bezicni mis
Na stanju
30.31KM Sa PDV-om
SKU:
X6W31AA
Laptop HP 250R G10 i3/8GB/512GB/FreeDOS (C78DWAT)
Na stanju
970.63KM Sa PDV-om
SKU:
127381
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 3 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 100U (up to 4.7 GHz Max Turbo frequency, 10 MB L3 cache, 6 cores, 8 threads |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB) |
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 U5/32G/1T/V4/DOS (C7GE5ET)
Na stanju
2,699.57KM Sa PDV-om
SKU:
127299
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 225H (up to 2.5 GHz LP E-core Max Turbo frequency, up to 4.2 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.9 GHz P-core MaxTurbo frequency,18 MB L3 cache, 4 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores,14 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 32 GB (2 x 16 GB), 2 SODIMM |
Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (B70SMAT)
Na stanju
1,463.16KM Sa PDV-om
SKU:
126613
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |