Prikaz 13–24 od 307 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G614PR-RV021W 16″FHD+ 165Hz R9-8945HX 16C/32T 32G DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
8,249.16KM Sa PDV-om
SKU:
125335
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen 9 |
| Dimenzije | 8945HX, Cores 16 / Threads 32, Dragon Range, Zen 4, Up to 5.4 GHz, L1 Cache 1024 KB, L2 Cache 16 MB, L3 Cache 64 MB, AMD Configurable TDP (cTDP) 55-75W |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG Strix G614PR-RV120 16″FHD+ 165Hz R9-8940HX 16C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070Ti 12GB 2Y
Na stanju
8,127.84KM Sa PDV-om
SKU:
127861
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 9 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Brzina čitanja | 8940HX Processor 2.4GHz (80MB Cache, up to 5.3GHz, 16 cores, 32 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5-5200 SO-DIMM x2, Memory Max. 64GB, 2x SO-DIMM slots |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LM-S9025 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s1TB RTX 5060 8G
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
126296
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G814JIR-N6002 18″2,5K 240Hz i9-14900HX 24C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 4070-8GB
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
125304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, QHD+) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core i9 |
| Dimenzije | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
127752
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Brzina čitanja | Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board ) |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
ASUS ROG Strix G16 16″ FHD 165Hz, Ryzen 9 8940HX 5060, 32GB DDR5 (2x16GB), 1TB
Na stanju
5,995.08KM Sa PDV-om
SKU:
90NR0KW7-M008L0
Laptop ASUS ROG STRIX G614JIR-N4084 16″QHD+ 240Hz i9-14900HX 24C/32T 16GB DDR5 s1TB RTX4070-8GB
Na stanju
5,822.58KM Sa PDV-om
SKU:
125299
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i9 |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na stanju
5,701.26KM Sa PDV-om
SKU:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
ASUS TUF Gaming F16 16″ 165Hz, Core i7 14650HX, 5070, 16GB DDR5, 1TB
Na stanju
5,466.94KM Sa PDV-om
SKU:
90NR0NG1-M002C0