Prikaz 13–24 od 179 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C602ES9/EK
Na stanju
1,129.19KM Sa PDV-om
SKU:
127644
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3614AW/E2
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127534
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 6 |
TV SAMSUNG The Frame 65″ LS03D
Na stanju
2,649.55KM Sa PDV-om
SKU:
127126
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85″ U7022F
Na stanju
2,371.59KM Sa PDV-om
SKU:
126886
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Samsung 24”FHD Posl Mon S40GDIPS, 100Hz, 5ms, 250cd,2xHDMIDP, 2xUSB, Speaker, HAS, Pivot, Tilt
Na stanju
335.24KM Sa PDV-om
SKU:
LS24D406GAUXEN
SAMSUNG TV UE75U8072FUXXH
Na stanju
1,712.99KM Sa PDV-om
SKU:
UE75U8072FUXXH
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | 4K AI Upscale |
| Garancija | 24m |