Prikaz 13–24 od 97 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV TCL 4K QLED 85P8K
Na stanju
2,434.09KM Sa PDV-om
SKU:
127476
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV TCL QLED 85P7K
Na stanju
2,364.54KM Sa PDV-om
SKU:
127723
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C7K
Na stanju
2,312.66KM Sa PDV-om
SKU:
127474
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TCL 75″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
1,998.70KM Sa PDV-om
SKU:
75C6K
TCL 75″P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;
Na stanju
1,972.73KM Sa PDV-om
SKU:
75P8K
TCL 65″A300W NXTVISION 4K QLEDGoogle OS; 144Hz VRR ART TV;Dolby Atmos; Ambient mode; HDMI 2.1
Na stanju
1,920.78KM Sa PDV-om
SKU:
65A300W
TCL 75″C6KS 4K QD-Mini LED TV60Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
1,920.78KM Sa PDV-om
SKU:
75C6KS
TCL 65″C7K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium;
Na stanju
1,881.82KM Sa PDV-om
SKU:
65C7K
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C6KS
Na stanju
1,815.90KM Sa PDV-om
SKU:
127473
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TCL TV 65C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
1,738.96KM Sa PDV-om
SKU:
65C6K
TCL 75″P7K 4K QLED TV 60HzGoogle TV; HDR multi-format;HVA Panel; Game Master; Dolby Atmos;
Na stanju
1,687.01KM Sa PDV-om
SKU:
75P7K.