Prikaz 25–36 od 307 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ109X 14″3K OLED TOUCH U9-285H 16C/16T 32G s1TB W11p BACKLIT BLU 2Y
Na stanju
5,215.94KM Sa PDV-om
SKU:
127256
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
ASUS ZenBook UX3405CA-STA786X 14″ OLED 3K, Ultra 9 285H, 32GB DDR5, 1TB, WIN11 Pro
Na stanju
5,131.50KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W1-M023K0
ASUS ZenBook UX3405CA-STA1477W 14″ OLED 3K, Ultra 7 255H 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
4,639.05KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W2-M025N0
Laptop ASUS Expertbook B9 B9403CVAR-WB75E1 14″WQXGA+90Hz IC7-150U 10C/12T 32GB DDR5 s2TB BACKLIT 3Y
Na stanju
4,487.97KM Sa PDV-om
SKU:
125233
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Brzina čitanja | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores/12 Threads ) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 32 GB |
ASUS ZenBook UX3405CA-STA1353 14″ OLED 3K, Ultra 7 255H 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
4,310.75KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W1-M024N0
ASUS ZenBook S UX5406SA-PZ259W 14″ OLED 3K, Ultra 7 258V, 32GB DDR5, 1TB, Touch screen,WIN11 Home
Na stanju
4,210.83KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14F4-M00MX0
ASUS ROG Strix G16 16″ FHD 165Hz,Core i7-14650HX 5050 8GB, 16GB DDR5, 1TB
Na stanju
4,039.54KM Sa PDV-om
SKU:
G615JHR-RV038
ASUS TUF-RTX5080-O16G-GAMING16GB, GDDR7, 256bit,2x HDMI, 3x DP
Na stanju
4,095.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M30-M0NA00
Laptop ASUS TUF F15 FX507VV-LP250 15,6″FHD 144Hz i7-13620H 10C/16T 16GB DDR5 s512GB RTX4060-8G 2Y
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om
SKU:
125329
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | -13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM x2, 2x SO-DIMM slots, Memory Max.32GB |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14″FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om
SKU:
125319
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | Snapdragon X Elite |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Brzina čitanja | X1E 78 100 Processor 3.4GHz (42MB Cache, up to 3.4GHz, 12 cores, 12 Threads); Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Asus ROG Swift OLED PG32UCDPgaming monitor, 32″, WOLED
Na stanju
3,681.26KM Sa PDV-om
SKU:
90LM0A50-B01370