Prikaz 25–36 od 369 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Projektor EPSON EB – E24
Na stanju
1,068.95KM Sa PDV-om
SKU:
126467
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | do 3.600 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | XGA |
| Garancija | 15.000 : 1 |
Projektor EPSON EB-810E
Na stanju
9,766.27KM Sa PDV-om
SKU:
126458
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 5.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p (4K poboljšanje) |
| Garancija | 2.0-A, USB 2.0-B, Ethernet, bežični LAN, HDMI ulaz (2X), HMDI izlaz, HDBaseT, Miracast |
Skener EPSON DS-C330
Na stanju
546.41KM Sa PDV-om
SKU:
126445
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Skener s automatskim posluživanjem listova |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | ReadyScan Led |
| Dimenzije | 30 str/min; 60 slika/min |
| Garancija | A4 |
Epson WorkForce Pro WF-M5399DW
Na stanju
551.43KM Sa PDV-om
SKU:
126347
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (jednostrano) – 16 stranica/min (obostrano) |
| Garancija | DA |
Projektor Epson EB-L895U
Na stanju
8,414.69KM Sa PDV-om
SKU:
126345
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 8.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | WUXGA |
| Garancija | USB, Ethernet, HDMI |
Projektor Epson EB-W56S
Na stanju
1,928.14KM Sa PDV-om
SKU:
126105
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Do 3.700 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | WXGA, 1280 x 800 |
| Dimenzije | VGA in 2x, VGA out x1, HDMI in x2, Composite RCA, RS-232, USB Type A and B, Wired LAN |
| Garancija | 16:10 |
Projektor Epson EB-W53
Na stanju
1,187.02KM Sa PDV-om
SKU:
126104
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 4.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | HD ready |
| Garancija | USB 2.0 tipa B (samo usluga) |
Projektor Epson EB-W55
Na stanju
1,256.11KM Sa PDV-om
SKU:
126103
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 4.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | HD ready |
| Garancija | USB 2.0 tipa B, USB 2.0-A, Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n |
Projektor Epson EB-FH08
Na stanju
1,362.89KM Sa PDV-om
SKU:
126101
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | do 3.600 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | FHD, 1080 |
| Garancija | USB 2.0 tipa B, USB 2.0-A, izlazni priključak za utičnicu |
Tinta EPSON 267 WF-100W color
Na stanju
57.97KM Sa PDV-om
SKU:
125992
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WORKFORCE WF-100W |
| Broj stranica za ispis | do 200 stranica |
| Komplet | WORKFORCE WF-100W |
Printer EPSON SureColor SC-P900
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
125839
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet, Wi-Fi direct |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 120 listova standard |