Prikaz 25–36 od 179 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Samsung Galaxy A16 Silver4/128 GB6,7″ display, Super AMOLED
Na stanju
444.20KM Sa PDV-om
SKU:
SM-A165FZABEUC
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | IP53 prskanje i prašinu |
| Garancija | 24m |
Samsung 49″ OLED Monitor G93SD1800R, DQHD, 240Hz, 0.03msDP, HDMI, Micro HDMI, USB-C, HAS, Tilt
Na stanju
2,926.54KM Sa PDV-om
SKU:
LS49DG934SUXEN
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U8092F
Na stanju
593.18KM Sa PDV-om
SKU:
127704
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U7022F
Na stanju
1,399.91KM Sa PDV-om
SKU:
127694
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,050.78KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U7022F
Na stanju
1,013.50KM Sa PDV-om
SKU:
127692
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 98″ DU9000
Na stanju
5,149.35KM Sa PDV-om
SKU:
125017
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Samsung frižider RB38C7B6CS9 BESPOKE Visina 185 cm, zapremina 390 l
Na stanju
1,884.52KM Sa PDV-om
SKU:
RB38C7B6CS9/EF
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 85″ Q7F
Na stanju
2,665.37KM Sa PDV-om
SKU:
127528
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
Samsung 9100 PRO 2TB HeatsinkNVMe M.2,PCIe 5.0 x414700MB/s read,13400MB/s write
Na stanju
1,253.30KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-VAP2T0CW
Samsung SSD 9100 PRO 2TB NVMePCIe 5.0 x4,4700MB/s read,13400MB/s write
Na stanju
1,168.13KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-VAP2T0BW