Prikaz 8869–8880 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
HP All-in-One 24-cr0109ny PC23,8″ Touch, i7 1355U,16GB,512GB,FreeDOS,Wlan,wireelss periferija,bije
SKU:
D0BU5EA
Na stanju
2,629.81KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 10 |
| Garancija | 12m |
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920×1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
SKU:
BTO010_PC14250_EMEA-56
Na stanju
2,467.97KM Sa PDV-omMicroPOS NBP-151, I5-12GEN/8 GB RAM DDR4/512 SSD,WIN 11 PROOEM
SKU:
R1019MPS
Na stanju
2,629.81KM Sa PDV-omBOSCH Ugradbeni hladnjak Serie 6| (D), DE,Jedna frata, VitaFresh XXL :
SKU:
KIR81ADD0
Na stanju
2,630.41KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 55″ S90F
SKU:
126888
Na stanju
2,247.31KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
Dell Pro 16 PC16250, 16" FHD+ (1920×1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Intg GPU, Wi-Fi 6E, BT 5.3 , 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2, 1x USB-C THB 4, HDMI, RJ-45, FgrPr, Backlit KB, 55Wh, W11Pro, 3Yr
SKU:
BTO010_PC16250_EMEA-56
Na stanju
2,482.25KM Sa PDV-omKingston 64GB 5600MHz DDR5 RGBFury Beast (2x32GB) RGBCL40, XMP 3.0 Ready,
SKU:
KF556C40BBAK2-64
Na stanju
2,544.75KM Sa PDV-om| Brend | Kingston |
|---|---|
| Memorija | 64GB |
| Garancija | 36M |
HP EB6G1i14 U7 255U 14 16GB/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
SKU:
AD3A1ET
Na stanju
2,497.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Projektor Epson EH-TW6250
SKU:
121858
Na stanju
2,505.94KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Domaći kino |
| Broj stranica za ispis | Do 3300 lumena |
| Komplet | Domaći kino |
| Brzina čitanja | 2.800 lumen- 1.900 lumen (štedljivo) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | 4K UHD, 3840 x 2160 |
Kingston 64GB 6000MHz DDR5Fury Beast (2x32GB), CL30,XMP, EXPO, 2RX8, 288-pin 16Gbit
SKU:
KF560C30BBEK2-64
Na stanju
2,574.00KM Sa PDV-om| Brend | Kingston |
|---|---|
| Garancija | 36M |