Prikaz 8881–8892 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-150 S SEE
SKU:
124331
Na stanju
2,514.51KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,5 cm (2,95”) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
DJI Avata 2 Fly More Combo 3B(Three Batteries)NOVA CIJENA
SKU:
CP.FP.00000151.01
Na stanju
2,689.70KM Sa PDV-om| Brend | DJI |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Dell Pro Slim QCS1250, Intel Ultra 5 235, 16GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, KB/Mouse, SPK, CIS, 180W, W11Pro, 3Yr
SKU:
BTO105_QCS1250_EMEA-56
Na stanju
2,690.65KM Sa PDV-omSony Vlog-Camera ZV-E10 IICMOS formata APS-C s 26,0 mp;objektiv E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS II
SKU:
ZVE10M2KB.CEC
Na stanju
2,690.65KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85″ U8072F
SKU:
126887
Na stanju
2,298.16KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
PALIT VGA 5070 Ti GamingPro-S 16GB GDDR7, 256-bit, 3x DP, 1x HDMI
SKU:
NE7507T019T2-GB2031U
Na stanju
2,588.63KM Sa PDV-om| Brend | Palit |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Windows Server 2025,Standard, ROK,16CORE (for Distributor sale only)
SKU:
634-CVFM-56
Na stanju
2,699.78KM Sa PDV-omBOSCH XXL Samostojeći Serie 4|No Frost, 203 X 70, INOXPerfectFit, LED osvjetljenje,
SKU:
KGN49XLEA
Na stanju
2,700.76KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C7K
SKU:
127474
Na stanju
2,312.66KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
Laptop ASUS Expertbook B5404CVA-WB51C0 14″TOUCH/U5/8G/s512/BLK/3Y
SKU:
125091
Na stanju
2,546.70KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Brzina čitanja | Processor 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores), Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB73D1 SFF PC i7-14700 20C/28T 16GB DDR5 (m.64GB) s1TB 330W 3Y
SKU:
125238
Na stanju
2,609.33KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i7 |
| Broj stranica za ispis | -14700 Processor 2.1GHz (33M Cache, up to 5.3GHz, 20 cores) |
| Komplet | Intel Core i7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 1 TB |