Prikaz 8941–8952 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV TCL 4K QLED 85P8K
SKU:
127476
Na stanju
2,434.09KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Dell Pro Slim QCS1250 U5/16/51
SKU:
BTO107_QCS1250_UBU
Na stanju
2,874.69KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Ploter EPSON SureColor SC-T5100
SKU:
114755
Na stanju
2,700.64KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | , 36″ = A0 = 914 mm |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
BOSCH pećnica Serie 8|CRNA, A+,PIROLIZA,Glasovne naredbe,AutoOFF,Bosch Assist
SKU:
HBG7741B1
Na stanju
2,880.14KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
APC Easy UPS On-Line 3000VA | 3000VA/2700W 230V | Input IEC C20, Output 6 x IEC C13
SKU:
SRV3KRIRK-E
Na stanju
3,788.89KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
Samsung 49″ OLED G9 Gaming MonDQHD (5120×1440), 32:9, 144Hz0.03ms, 250cd, DP, HDMI, Micro HDMI
SKU:
LS49DG910SUXEN
Na stanju
2,706.94KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | 250 |
| Garancija | 24m |
SAMSUNG TV UE85U8072FUXX 2025
SKU:
UE85U8072FUXXH
Na stanju
2,466.23KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 24m |
Philips 55OLED820/12 4K Google TV OLED, AMBILIGHT TV, 144 Hz, P5 AI Procesor, 139 cm (55''), Dolby Vision and Dolby Atmos
SKU:
55OLED820/12
Na stanju
2,466.23KM Sa PDV-omDell Pro Tower QCT1250, 180W, Intel Core Ultra 5 235 (13 TOPS, 14 Cores up to 5.0 GHz), 16GB (1×16 GB) 5600MT/s DDR5, M.2 512GB PCIe, Intel Integrated, DVDRW, Speaker, DP, HDMI, USB-C, 7xUSB-A, RJ-45, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y
SKU:
BTO107_QCT1250_EMEA-56
Na stanju
2,888.38KM Sa PDV-omSony Alpha 6400 kit 18-135mm
SKU:
ILCE6400AMB.CEC
Na stanju
2,888.38KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM450.86.T EX:4 Eletta Explore
SKU:
127479
Na stanju
2,889.90KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | cappuccino, latte macchiato |
Dell Pro 16 PC16250/C5 120/16
SKU:
BTO010_PC16250_W
Na stanju
2,726.33KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |