Prikaz 8953–8964 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Samsung S26,12+512GB,Black
SKU:
SM-S942BZKHEUC
Na stanju
2,728.04KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Samsung 32″ Odyssey G81SF monUHD,240Hz, OLED, 0.03ms, 250cd2xHDMI, DP, 2xUSB 3.2, HAS, Tilt
SKU:
LS32FG810SUXEN
Na stanju
2,736.22KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 24m |
TV TCL Premium OQ-MiniLED 85C6K
SKU:
127721
Na stanju
2,490.38KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
MFP BROTHER MFC-L9570CDW
SKU:
125202
Na stanju
2,744.04KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 31 str/min |
640 L, Bespoke AI Frižider SBS sa AI Energy režimom
SKU:
126969
Na stanju
2,928.84KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Američki |
| Broj stranica za ispis | MATT DOI METAL |
| Komplet | Američki |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 178,4 cm |
| Garancija | 220 l |
Skener CANON DR-M260
SKU:
116248
Na stanju
2,754.17KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
BOSCH Ugradbeni hladnjak Serie 6|, LowFrost (E), DE, H:192L, Z:74L, 177CM, 36dB
SKU:
KIS86AFE0
Na stanju
2,951.00KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
HP EliteBook 8 14 G1i U7/16/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
SKU:
C15A7ET
Na stanju
2,776.29KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 62WHr |
| Garancija | 12m |
Fotoaparat CANON EOS RP + RF24105 F4-7.1 IS STM
SKU:
119752
Na stanju
2,778.29KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
ASUS VivoBook S M3407KA-SF028W14″/AI 7 350/16GB/1TB/Win11 HRuksak
SKU:
90NB16P1-M00130
Na stanju
2,783.43KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |