Prikaz 8989–9000 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Projektor Epson EH-TW7000
SKU:
121751
Na stanju
2,889.06KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Do 3300 lumena |
| Broj stranica za ispis | 3000 |
| Komplet | Do 3300 lumena |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 4K UHD, 3840 x 2160 |
| Garancija | USB 2.0-A (2x), USB 2.0 Mini-B, HDMI ulaz (2x), Izlazni priključak za utičnicu, Bluetooth |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11p (AD4H1ET)
SKU:
126661
Na stanju
2,893.69KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |
Objektiv CANON RF16-28MM F2.8 IS STM
SKU:
126167
Na stanju
2,899.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 67 |
Laptop ASUS Expertbook B3 B3402FVA-WB74D0 14″FHD TOUCH IC7-150U 10C/12T 24G DDR5 s1TB BACKLIT BLK 3Y
SKU:
125237
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | FHD (1920 x 1080), Touch screen, 16:9, 400nits, 60Hz, Wide view, Glossy display, sRGB: 100% |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core 7 |
| Dimenzije | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Garancija | 24 GB |
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD025 14″FHD+ OLED 60Hz RAI5-340 6C/12T 16GB DDR5 s512GB BLK-ALU 2Y
SKU:
126153
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 340 Processor 2.0GHz ( 22MB Cache, up to 4.8GHz, 6 cores, 12 Threads); AMD XDNA NPU up to |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607CA-RP036 16″FHD+ 144Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT GRY-ALU
SKU:
126688
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 on board |
ASUS TUF F16 FX608JHR-RV110 16″ IPS FHD, Intel i5-14450HX 16GB, 512GB, 5050 8GB, siva
SKU:
FX608JHR-RV110
Na stanju
2,926.17KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
HP EliteBook 8 16 G1i U7/16/5116″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
SKU:
C15B0ET
Na stanju
2,926.17KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 62WHr |
| Garancija | 12m |
TCL 75″A300W NXTVISION 4K QLEDGoogle OS; 144Hz VRR ART TV;Dolby Atmos; Ambient mode; HDMI 2.1
SKU:
75A300W
Na stanju
2,674.02KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U5/16G/512G/W11Pro (AD3S7ET)
SKU:
127147
Na stanju
2,947.08KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |
Ploter Epson SC-T5405
SKU:
118762
Na stanju
2,954.10KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A0 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | A1, A2, A2+, A3+, A3, A4, B1, B2, B3, B4, B5 |
| Dimenzije | WiFi |
| Garancija | Monochrome 22 Seconds, Colour 22 Seconds |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-19
SKU:
126385
Na stanju
3,162.16KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 81,5 cm |
| Garancija | 295 x 815 x 566 mm |