Prikaz 9025–9036 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Računar HP ProStudio 4 AiO G1i /16GB/512G/W11p (B0BB2AV)
SKU:
127621
Na stanju
3,270.92KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC |
| Brzina čitanja | 5 225 (up to 4.9 GHz Max Turbo frequency, 20 MB L3 cache,10 cores,10 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM Memory, 2 SODIMM |
Sony 65” XR55B BRAVIA 5XR Processor; Mini LED; HDR;4K Ultra HD; 32GB memorije; SPC 10 kredi
SKU:
K65XR55B.CEI
Na stanju
2,793.60KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH Ugradbeni zamrzivač, Serie 4| 212 L, 177,2X 55,8
SKU:
GIN81VEE0
Na stanju
3,273.05KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Gigabyte 5070 Ti Aero OC 16G16GB GDDR7, 256-bit,3x DP, 1x HDMI
SKU:
GV-N507TAERO OC-16GD
Na stanju
3,159.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Gigabyte 5070Ti Gaming OC 16G16GB, GDDR7, 256bit,3xDP, 1xHDMI
SKU:
GV-N507TGAMING OC-16
Na stanju
3,159.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Gigabyte NB Gaming A16 AMD Ryzen 7 260, 5050 8GB, 16 FHD+ 165Hz, 16GB DDR5, 512GB
SKU:
GAM A16 3THK3EE893SD
Na stanju
3,083.18KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH Ugr. hladnjak KIN86ADD0 Serie 6|,D, H:184L,Z:76L,No Frost,
SKU:
KIN86ADD0
Na stanju
3,292.16KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH XXL Samostojeći Serie 6|No Frost, 203 X 70, CRNIStaklena vrata, PerfectFit
SKU:
KGN49LBCF
Na stanju
3,310.39KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Aparat za kafu DELONGHIECAM630.55.SSM
SKU:
126095
Na stanju
3,312.74KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 360gr |
| Broj stranica za ispis | 2l |
| Komplet | 360gr |
| Brzina čitanja | 14 porcija |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |