Prikaz 9097–9108 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
ASUS ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G 16GB GDDR7, 256-bit, 2x HDMI, 3xDP
SKU:
90YV0M90-M0NA00
Na stanju
3,627.00KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Dell Pro Tower QCT1250 i7/16/5
SKU:
BTO012_QCT1250_W11P
Na stanju
3,787.29KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U7/32G/1T/W11Pro (AD3T0ET)
SKU:
127082
Na stanju
3,554.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | 255H (do 5,1 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 16 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |
BOSCH Perilica-Sušilica rublja 10.5/6 kg. 1400 o/min; I-DOS,Iron Asist,
SKU:
WNG254A0BY
Na stanju
3,792.80KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Philips 65OLED820/12 4K Google TV OLED, AMBILIGHT TV, 144 Hz, P5 AI Procesor, 164 cm (65''), Dolby Vision and Dolby Atmos
SKU:
65OLED820/12
Na stanju
3,245.45KM Sa PDV-omLaptop ASUS Expertbook B5 B5404CMA-4G-WB73D0 14″TOUCH U7-155U 10C/12T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT BLK 3Y
SKU:
125257
Na stanju
3,577.99KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
MFP XEROX VersaLink C625DN
SKU:
127400
Na stanju
3,591.34KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 50 str/min mono i u boji |
Giljotina Dahle 848, 475mm, A3, 800 listova
SKU:
113621
Na stanju
4,716.07KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 475 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 475 mm |
| Brzina čitanja | 800 listova |
| Dimenzije | Ne |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL595 14″FHD+OLED TOUCH 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT
SKU:
126689
Na stanju
3,638.66KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |