Prikaz 9109–9120 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Smart-UPS C APC 3000VA, Twr, 8x IEC C13+1x IEC C19
SKU:
127402
Na stanju
3,877.26KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 3000VA/2100W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 220 V 240 V |
| Garancija | 8x IEC C13+1x IEC C19 |
Ploter CANON iPF TM-340 sa postoljem
SKU:
123500
Na stanju
3,639.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A0 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | ,mreža,USB |
| Garancija | 5 |
Gigabyte 5080 Windforce OC 16GSFF, 16GB, GDDR7, 256-bit,3xDP, 1x HDMI
SKU:
GV-N5080WF3OC-16GD
Na stanju
3,744.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121808
Na stanju
3,659.85KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Asus ROG Swift OLED PG32UCDPgaming monitor, 32″, WOLED
SKU:
90LM0A50-B01370
Na stanju
3,681.26KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 36M |
BOSCH pećnica Serie 8|CRNA, A+,PIROLIZA,Glasovne naredbe,AutoOFF,PerfectRoast Plus
SKU:
HBG7764B1
Na stanju
3,936.65KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
SKU:
122441
Na stanju
3,698.67KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6'' 5G 12+512GB GRAY
SKU:
SM-X936BZAPEUC
Na stanju
3,709.81KM Sa PDV-om