Prikaz 9133–9144 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MFP CANON imageRunner 2224iF Bundle
SKU:
122721
Na stanju
3,821.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Samsung S25 ULTRA 12+512,BlackAndroid 15, OneUI 76,9″ display,200/50/50/10 MP cam
SKU:
SM-S938BZKGEUC
Na stanju
3,847.12KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | Dynamic AMOLED |
| Garancija | 24m |
TCL 98″P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;
SKU:
98P8K
Na stanju
3,505.19KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Apple MacBook Air 15.3: SKY BLUE/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
SKU:
MDVQ4CR/A
Na stanju
3,852.55KM Sa PDV-omApple MacBook Air 15.3: MIDNIGHT/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
SKU:
MDVH4CR/A
Na stanju
3,852.55KM Sa PDV-omApple MacBook Air 15.3: STARLIGHT/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
SKU:
MDVD4CR/A
Na stanju
3,852.55KM Sa PDV-omApple MacBook Air 15.3: SILVER/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
SKU:
MDV94CR/A
Na stanju
3,852.55KM Sa PDV-omObjektiv CANON RF24MM F1.4 L VCM EMEA
SKU:
127632
Na stanju
3,879.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14″FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
SKU:
125319
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | Snapdragon X Elite |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Brzina čitanja | X1E 78 100 Processor 3.4GHz (42MB Cache, up to 3.4GHz, 12 cores, 12 Threads); Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop ASUS TUF F15 FX507VV-LP250 15,6″FHD 144Hz i7-13620H 10C/16T 16GB DDR5 s512GB RTX4060-8G 2Y
SKU:
125329
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | -13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM x2, 2x SO-DIMM slots, Memory Max.32GB |