Prikaz 9193–9204 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-PZ067X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1TB BACKL 2Y
SKU:
126690
Na stanju
4,609.29KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% , 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% , 120Hz |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 1 TB |
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, FPR, W11Hom
SKU:
B49DPEA
Na stanju
4,639.05KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Projektor Epson EB-L530U
SKU:
122568
Na stanju
4,646.36KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Od 4600 do 6000 lumena |
| Broj stranica za ispis | 5200 lumena |
| Komplet | Od 4600 do 6000 lumena |
| Brzina čitanja | Laser |
| Dimenzije | WUXGA, 1920×1200 |
| Garancija | USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Bežič |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
SKU:
126628
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Projektor EPSON EB-L520U
SKU:
120790
Na stanju
4,754.39KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Od 4600 do 6000 lumena |
| Broj stranica za ispis | 5.200 lumen – 3.640 lumen (štedljivo) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Komplet | Od 4600 do 6000 lumena |
| Brzina čitanja | Laser |
| Dimenzije | WUXGA, 1920×1200 |
| Garancija | Povezivanje s pametnim telefonomAd-Hoc / infrastrukturnoPovezivanje s pametnim telefonomAd-Hoc / infrastrukturno |
Ploter EPSON SureColor SC-T3100X 220V
SKU:
116612
Na stanju
4,773.23KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | 24” = A1 = 610mm |
| Dimenzije | Mreža |
| Garancija | 2400 x 1200 dpi |
Dell Pro Max Tower, Intel Core Ultra 7 265K, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Intel Int GPU, Front2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 1500W, W11Pro, 3Yr
SKU:
BTO109_FCT2250_EMEA-56
Na stanju
4,794.64KM Sa PDV-omASUS ROG Strix G615JMR-RV06316″WUXGA 165Hz/i7-14650HX/32GB1TB SSD/5060/8GB/ROG ruksak gratis
SKU:
90NR0LB1-M002F0
Na stanju
4,837.46KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Philips 65OLED950/12 4K GOOGLE TV OLED+, 4-SIDE AMBILIGHT TV, 144 Hz, DUAL P5 AI Procesor, 164 cm (65''), Dolby Vision and Dolby Atmos
SKU:
65OLED950/12
Na stanju
4,414.28KM Sa PDV-omRačunar ASUS ROG G16 29L i7-13700F 16-Core 16GB (fs.m.64GB) s512GB+1TB HDD RTX 4070 12GB 750W GRY 3Y
SKU:
123656
Na stanju
5,058.28KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i7 |
| Broj stranica za ispis | -13700F 2.1GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores) |
| Komplet | Intel Core i7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Inverter SunGrow 10kW | trofazni hibridni
SKU:
ASH00132
Na stanju
5,733.00KM Sa PDV-om| Brend | SunGrow |
|---|---|
| Garancija | 10G |