Prikaz 9229–9240 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Dell Pro Max Tower, Intel Core Ultra 9 285, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Intel Int GPU, Front2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 1500W, W11Pro, 3Yr
Na stanju
5,365.28KM Sa PDV-om
SKU:
BTO112_FCT2250_EMEA-56
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
Skener CANON DR-M1060II
Na stanju
5,459.81KM Sa PDV-om
SKU:
124606
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 98″ DU9000
Na stanju
5,012.98KM Sa PDV-om
SKU:
125017
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Philips 77OLED820/12 4K OLED GOOGLE TV, 3-side AMBILIGHT, 144 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 194 cm (77"), Dolby Vision and Dolby Atmos
Na stanju
5,063.63KM Sa PDV-om
SKU:
77OLED820/12
Objektiv CANON RF15-35mm F/2,8 L IS USM
Na stanju
5,618.25KM Sa PDV-om
SKU:
124334
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 88,5 x 126,8 |
ASUS ROG Strix G16 16″ WQXA 240Hz, Ultra 9 275HX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
5,623.96KM Sa PDV-om
SKU:
G615LM-S5076