Prikaz 9241–9252 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Fotoaparat CANON EOS5DIV BODY
Na stanju
5,665.07KM Sa PDV-om
SKU:
114138
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,1 cm (3,2″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | EF/EF-S |
Projektor Epson EB-L630U
Na stanju
5,683.91KM Sa PDV-om
SKU:
121313
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Instalacijski |
| Broj stranica za ispis | Više od 6000 lumena |
| Komplet | Instalacijski |
| Brzina čitanja | 6200 lumena |
| Dimenzije | laser |
| Garancija | Wireless – opciono |
BOSCH Indukcijska ploča 80cms integrisanom napomSerie 8|
Na stanju
6,066.02KM Sa PDV-om
SKU:
PXX875D67E
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na stanju
5,701.26KM Sa PDV-om
SKU:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Objektiv CANON RF 24-70MM F/2.8 L IS USM
Na stanju
5,725.58KM Sa PDV-om
SKU:
120266
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Komplet | 24 mjeseca |
Dell PowerEdge R360, Xeon 6315P, 4x 3.5" Chassis, 2TB SATA, 16GB DDR5 5200MT/s, 700W, ReadyRails, Broadcom 5720 DP 1Gb On-Board LOM, Perc H355, iDRAC Enterprise 16G, 3Y Parts Only
Na stanju
6,144.84KM Sa PDV-om
SKU:
PROMO_R360_SPL2-56
Acer Predator PHN18-72-70Q818″240Hz; Ultra7;32GB;1TBRTX 5070/8GB
Na stanju
5,793.82KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QVHEX.00F
Laptop ASUS ROG STRIX G614JIR-N4084 16″QHD+ 240Hz i9-14900HX 24C/32T 16GB DDR5 s1TB RTX4070-8GB
Na stanju
5,822.58KM Sa PDV-om
SKU:
125299
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i9 |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Alienware 16X Aurora AC16250, 16" WQXGA (2560 x 1600) 240Hz, 300 nits, Ultra 7 255X, 32GB, 2x16GB, DDR5 5600 MT/s, 1TB M.2 PCIe, GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Wi-Fi 7, FHD Cam, 2x USB 3.2, 2x USB C (THB4/3.2), HDMI, RJ45, RGB US KB, 96 Whr, W11Pro, 3Yr
Na stanju
5,852.19KM Sa PDV-om
SKU:
AC16251_ARLHX_008-56