Prikaz 9253–9264 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
OMEN Transcend 14-fb1001nn14” 3K OLED, U9-285H 5.4GHz64GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5070 8GB
Na stanju
5,995.08KM Sa PDV-om
SKU:
C80YFEA
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
Na stanju
6,110.42KM Sa PDV-om
SKU:
126852
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
TCL 98″C7K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium;
Na stanju
5,583.11KM Sa PDV-om
SKU:
98C7K
PRESTIGIO SOLUTIONS Multiboard 86" Light+ Series UHD 4K, Android 11, Wi-Fi, 40TP, NFC, Camera, touch pen
Na stanju
6,690.88KM Sa PDV-om
SKU:
PSMB068P860
Dell Pro Max Tower FCT2250, Intel Core Ultra 7 265, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Nvidia RTX A1000 8GB GDDR6, Front 2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 500W, W11Pro, 3Yr
Na stanju
6,379.05KM Sa PDV-om
SKU:
BTO107_FCT2250_EMEA-56
Alienware 16X Aurora AC16250, 16" WQXGA (2560 x 1600) 240Hz, 300 nits, Ultra 9 275X, 32GB, 2x16GB, DDR5 5600 MT/s, 1TB M.2 PCIe, GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Wi-Fi 7, FHD Cam, 2x USB 3.2, 2x USB C (THB4/3.2), HDMI, RJ45, RGB US KB, 96 Whr, W11Pro, 3Yr
Na stanju
6,423.15KM Sa PDV-om
SKU:
AC16251_ARLHX_013-56
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ005W 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11h
Na stanju
6,429.23KM Sa PDV-om
SKU:
125322
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |