Prikaz 9289–9300 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Projektor EPSON EB-L790U
Na stanju
7,285.45KM Sa PDV-om
SKU:
127078
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 7.300 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | WUXGA |
| Garancija | over 5.000.000 : 1 |
LenovoThinkSystem 1U SR630 v2 1x Intel Xeon Silver 4309Y (8C 105W 2.8GHz),32GB TruDDR4 3200 MHz (2Rx4 1.2V RDIMM), RAID 9350-8i 2GB Flash PCIe 12Gb Adapter,8×2.5" SAS/SATA Backplane,1100W Titanium Power Supply,6xStandard Fan,Toolless Slide Rail Kit,XCC Pro,3yr warranty
Na stanju
8,122.14KM Sa PDV-om
SKU:
7Z71A08FEA
PowerEdge R550 ServerIntel Xeon Silver 4310 2C/24T8x3.5″ SAS/SATA, 1 CPU
Na stanju
8,365.50KM Sa PDV-om
SKU:
210-AZEG_LAGER
Video konferencijski sistem Yealink A50-010
Na stanju
8,516.38KM Sa PDV-om
SKU:
126765
| Brend | Yealink |
|---|---|
| Boja | All-in-One |
| Broj stranica za ispis | Teams |
| Komplet | All-in-One |
| Brzina čitanja | srednja soba |
| Dimenzije | All-in-One |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G614PR-RV021W 16″FHD+ 165Hz R9-8945HX 16C/32T 32G DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
8,249.16KM Sa PDV-om
SKU:
125335
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen 9 |
| Dimenzije | 8945HX, Cores 16 / Threads 32, Dragon Range, Zen 4, Up to 5.4 GHz, L1 Cache 1024 KB, L2 Cache 16 MB, L3 Cache 64 MB, AMD Configurable TDP (cTDP) 55-75W |
| Garancija | 32 GB |
Projektor Epson EB-L895U
Na stanju
8,414.69KM Sa PDV-om
SKU:
126345
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 8.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | WUXGA |
| Garancija | USB, Ethernet, HDMI |