Prikaz 97–108 od 947 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 WH
Na stanju
1,587.27KM Sa PDV-om
SKU:
123581
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF24MM F1.8 MACRO IS STM
Na stanju
1,533.60KM Sa PDV-om
SKU:
123301
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S
Na stanju
1,513.04KM Sa PDV-om
SKU:
124618
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON Maxify GX6040
Na stanju
1,506.19KM Sa PDV-om
SKU:
119548
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | printer, skener, kopir, wifi, ethernet + cloud likn |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | do 30 str/min |
Skener CANON DR-C225W II
Na stanju
1,486.28KM Sa PDV-om
SKU:
109762
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 21 do 30 str/min |
| Dimenzije | , 25 ppm/ 50 ipm |
| Garancija | A4 |
Rolna CANON Canvas 340g 42in
Na stanju
1,924.28KM Sa PDV-om
SKU:
100602
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45+RF75-300
Na stanju
1,479.93KM Sa PDV-om
SKU:
127089
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R50 Body
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om
SKU:
122449
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om
SKU:
127397
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Laserski printer CANON LBP325x
Na stanju
1,435.39KM Sa PDV-om
SKU:
120146
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | laserski C/B |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 43 str/min A4, 65 str/min A5R C/B |