Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEU04RK/A
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEQT4ET/A
ASUS VivoBookGO E1504FA-BQ2337 15.6″ FHD IPS, AMD Ryzen 3 16GB, 512GB
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2337
ASUS VivoBook15 E1504FA-BQ2732 15.6″ FHD 60Hz, Ryzen 3 7320U 16GB, 512GB, Crna boja, 24m g.
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2732
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Apple iPhone Air 256GB Black
3,996.72KM Sa PDV-omApple Magic Keyboard Folio for iPad (10th gen) – Croatian
850.24KM Sa PDV-om140W USB-C Power Adapter,Model A2452
349.25KM Sa PDV-omApple iPhone 17 256GB Black
3,425.76KM Sa PDV-omiPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Black,Model A3562
133.38KM Sa PDV-omLaptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Ruksak Port COURCHEVEL 15,6″
Na stanju
93.64KM Sa PDV-om
SKU:
107380
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | LwQUDmAQFI8 |
| Broj stranica za ispis | 39,6 cm (15,6″) |
| Komplet | LwQUDmAQFI8 |
| Brzina čitanja | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 38,5 x 26 x 10 cm |
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om
SKU:
125848
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
HP LAPTOP 15-FC0146DX15.6 FHD Touch, R5-7520 4.3GHz8GB DDR5, 512GB SSD, Win11 Home
Na stanju
1,199.02KM Sa PDV-om
SKU:
C0CL9UA
Apple MacBook Air 15.3: MIDNIGHT/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
Na stanju
3,852.55KM Sa PDV-om
SKU:
MDVH4CR/A
ASUS ZenBook UX3405CA-ST1132 14″ OLED 3K, Ultra 5 225H 16GB DDR5, 1TB
Na stanju
2,526.50KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W2-M01NP0
Kućanski aparati
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5H70BX
Na stanju
591.37KM Sa PDV-om
SKU:
125965
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | AquaClean |
| Garancija | DA |
TESLA FRIŽIDER RD2100MSE Kombi.,Stati. Hladjenje (V)144cm (Š)55cm (D)55cm
Na stanju
577.98KM Sa PDV-om
SKU:
RD2100MSE
Nedavno pregledano