Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEQW4ET/A
ASUS VivoBook15 X1504VA-BQ2528 15.6″ FHD,Intel Core i3-1315U 8GB DDR4, 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
X1504VA-BQ2528
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – S/M,Model A3331
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
MEQT4ET/A
ASUS VivoBookGO E1504FA-BQ2337 15.6″ FHD IPS, AMD Ryzen 3 16GB, 512GB
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2337
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LM-S9025 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s1TB RTX 5060 8G
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
126296
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |
ASUS VivoBook15 E1504FA-BQ1867 15.6″ FHD 60Hz, Ryzen 5 7520U 16GB, 512GB , No OS, Crna boja
Na stanju
1,206.15KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ1867
HP 255RG10 R5-7535U 15 16GB 5115.6 FHD, R5-7535U 2.9/4.6GHz16GB 4800, 512GB SSD, WiFi6+BT5.4
Na stanju
1,213.29KM Sa PDV-om
SKU:
C8JN1AT
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LW-S5029W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR s1TB RTX5080-16G W11
Na stanju
10,433.09KM Sa PDV-om
SKU:
125341
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Ruksak HP Travel 18L IGR 15.6 (6H2D9AA)
Na stanju
50.96KM Sa PDV-om
SKU:
122088
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva/smeđa |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Siva/smeđa |
| Brzina čitanja | 290 x 240 x 420 mm (expanded); 290 x 160 x 420 mm (non-expanded) |
| Dimenzije | 0,51 |
CANYON mouse MW-21 BlueLED 7buttons Wireless Burgundy Red
SKU:
CNS-CMSW21BR
Na stanju
13.10KM Sa PDV-omKućanski aparati
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om
SKU:
125781
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
BOSCH Ugradbeni hladnjak Serie 4| NoFrost,(E), DE, 70.8 cm širine,H:285l, Z:98l,
Na stanju
3,577.73KM Sa PDV-om
SKU:
KBN96VFE0
BOSCH Potpuno ugradbena napa Serie 6| 645 m3/h,B Buka: 50/66dB, oldModel: DHL575C
Na stanju
946.71KM Sa PDV-om
SKU:
DLN56AC50
Nedavno pregledano