Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
PALIT 5060 Ti White OC 8GB 8GB GDDR7, 128-bit, 3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,155.38KM Sa PDV-om
SKU:
NE7506TU19P1-GB2062M
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
Na stanju
1,155.23KM Sa PDV-om
SKU:
RX-96TSW16BQ
Philips 65″PUS8200 4K Titan OSAMBILIGHT TV 3 strane; HDR10+Dolby Atmos i DTS:X
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS8200/12
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Black,Model A3562
133.38KM Sa PDV-omApple AirPods 4 (USB-C) with Active Noise Cancellation
569.53KM Sa PDV-omApple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1 m),Model A2515
77.08KM Sa PDV-omiPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Green,Model A3562
133.38KM Sa PDV-omLaptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
ASUS TUF A15 FA506NCG-HN185 15.6″FHD 144Hz,Ryzen 7 7445HS 16GB DDR5, 512GB, 3050 4GB
Na stanju
2,283.84KM Sa PDV-om
SKU:
FA506NCG-HN185
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U9-288V 3.3/5.1GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, W11Home
Na stanju
5,074.41KM Sa PDV-om
SKU:
BS9Z6EA
Laptop ASUS ROG ZEPHYRUS G16 GU605CR-QR209W 16″2,5K OLED U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1T RTX5070Ti-12G
Na stanju
9,462.45KM Sa PDV-om
SKU:
125978
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 16:10 aspect ratio, 240Hz, 500 nits (Peak), G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | -285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU, up to 13TOPS, Intel Arc Graphics |
| Garancija | 32 GB |
Acer Nitro V 15 AI R5/16/512/315.6 FHD, AMD Ryzen 5 7640HS16GB DDR5, RTX 3050 6GB, BL KB, WiFi6+BT
Na stanju
2,383.76KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QV5EX.001
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om
SKU:
127565
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Kućanski aparati
BOSCH Kombinovani hladnjak Serie 4| No Frost, A++(E), DE, H:184L, Z:76L, 177CM, 35dB
Na stanju
2,503.40KM Sa PDV-om
SKU:
KIN86VFE0
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650ESA/EK
Na stanju
1,525.86KM Sa PDV-om
SKU:
127110
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Metalno grafitna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Nedavno pregledano