Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
PALIT 5060 Ti White OC 8GB 8GB GDDR7, 128-bit, 3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,155.38KM Sa PDV-om
SKU:
NE7506TU19P1-GB2062M
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
Na stanju
1,155.23KM Sa PDV-om
SKU:
RX-96TSW16BQ
Philips 65″PUS8200 4K Titan OSAMBILIGHT TV 3 strane; HDR10+Dolby Atmos i DTS:X
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS8200/12
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
46mm Natural Milanese Loop – S/M
255.50KM Sa PDV-om30W USB-C Power Adapter,Model A2164
138.65KM Sa PDV-omApple AirPods 4 (USB-C) with Active Noise Cancellation
569.53KM Sa PDV-om20W USB-C Power Adapter,Model A2347
61.43KM Sa PDV-omApple iPhone 17 Pro Max 512GB Deep Blue
4,480.61KM Sa PDV-omLaptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Ruksak HAMA “Day trip traveller 15.6” sivi
Na stanju
91.35KM Sa PDV-om
SKU:
121102
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliuretan (PU) |
| Dimenzije | 32 x 10 x 48 cm |
| Garancija | 970gr |
Apple MacBook Air 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
Na stanju
2,996.11KM Sa PDV-om
SKU:
MW1J3CR/A
Ruksak HP Prelude Pro Recycled 15.6 (1X644AA)
Na stanju
60.67KM Sa PDV-om
SKU:
120123
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | tamno siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 95% reciklirani materijal |
| Dimenzije | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Kućanski aparati
MAŠINA ZA VEŠ ELECTROLUX EWZF528WE
Na stanju
792.14KM Sa PDV-om
SKU:
126582
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 14min rapid, 30min wash, 60min wash, Anti Allergy Vapour, pamuk, tamna odjeća, osjetljivo, Denim, Eco 40-60, ispiranje, centrifuga/ odvodnja, Sport Wear, sintetika, vuna |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ventilator vertikalni Levoit LTF-F362
Na stanju
220.55KM Sa PDV-om
SKU:
125116
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | 4 moda rada, 12 brzina, 70m2 domet |
| Broj stranica za ispis | Oscilacija 90°, 16,5?×?16,5?×?92?cm, sleep mode |
| Komplet | 4 moda rada, 12 brzina, 70m2 domet |
| Brzina čitanja | 24mj |
| Dimenzije | 220–240?V (oko 26?W) |
Nedavno pregledano