Prikaz 157–168 od 955 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
MFP CANON Pixma MG2551s
Na stanju
98.49KM Sa PDV-om
SKU:
124620
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S
Na stanju
1,587.27KM Sa PDV-om
SKU:
124618
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
Na stanju
2,038.33KM Sa PDV-om
SKU:
124617
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Skener CANON DR-M1060II
Na stanju
5,459.81KM Sa PDV-om
SKU:
124606
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
Baterija CANON NB-CP2LI
Na stanju
488.74KM Sa PDV-om
SKU:
124600
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | za selphy printere CP1500 |
| Komplet | za selphy printere CP1500 |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ+24105USM
Na stanju
12,002.73KM Sa PDV-om
SKU:
124597
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
Na stanju
9,530.47KM Sa PDV-om
SKU:
124591
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R1 6GHZ BODY
Na stanju
14,272.57KM Sa PDV-om
SKU:
124590
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Kalkulator CANON F715SGBK
Na stanju
38.60KM Sa PDV-om
SKU:
124455
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Tehnički / Školski |
| Broj stranica za ispis | 10+2 znamenki |
| Komplet | Tehnički / Školski |
| Brzina čitanja | 250 funkcija |
| Dimenzije | dvojno napajanje |
| Garancija | 168 x 86,3 x 17,8 mm |