Prikaz 1–12 od 170 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kuhinjski aparati
Blender NUTRIBULLET NBP013GM
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127833
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 590 ml |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET CBNBF520B
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127832
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Brzina čitanja | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013W
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127831
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013VT
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127830
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013BL
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127829
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0,6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NB606B
Na stanju
148.45KM Sa PDV-om
SKU:
127828
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | Blender |
| Komplet | 24 mjeseca |
Blender NUTRIBULLET MC NB PRO 900W GO
Na stanju
0.00KM Sa PDV-om
SKU:
126820
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Brzina čitanja | 900 W |
| Dimenzije | Blender |
Friteza Eleltrolux EAFD11B
Na stanju
326.11KM Sa PDV-om
SKU:
127620
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Global Black |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 9,12 kg |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Sokovnik NUTRIBULLET NBJ100G
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om
SKU:
127641
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Brzina čitanja | 4,1 kg |
| Dimenzije | 800 W |
Parna mašina BRAUN GS 3024 BL
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om
SKU:
126793
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Broj stranica za ispis | Automatsko isključivanje: Da |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.77 kg |
Kuhinjski robot KENWOOD Go KZM35.000GY 800W
Na stanju
638.82KM Sa PDV-om
SKU:
125625
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet 4l |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 10,9 kg |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Ručni mikser Electrolux EHM3310
Na stanju
75.44KM Sa PDV-om
SKU:
119353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 kuke za tijesto, Tradicionalna mutilica, 5 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 1,195 |
| Garancija | Ručni mikser |