Prikaz 1–12 od 176 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućišta Za Računare
ASUS CASE A31 PLUS TG ARGB WHTMid-tower, ATX, 7 Expansion4x ARGB 120mm fans
Na stanju
210.60KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00R3-B19000
ASUS CASE PROART PA401 WOOD TGATX, 7 Expansion slots,2x 160mm fans, 1x 120mm fan
Na stanju
292.50KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00M0-B39000
ASUS PROART PA602 TG PWM BLACK2x 200mm fans, 1x140mm fan PWM
Na stanju
643.50KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00J0-B09000
ASUS GR701 ROG HYPERION CASEE-ATX4x140 mm fans,metal GPU holder
Na stanju
1,029.60KM Sa PDV-om
SKU:
90DC00F0-B39000
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-07240H0040 Core 7 240H/16GB/SSD 512GB/UHD/Brez OS/3Y
Na stanju
2,923.54KM Sa PDV-om
SKU:
127797
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core 7 |
| Broj stranica za ispis | -240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 Cores, 16 Threads) |
| Komplet | Intel Core 7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Spire Cubic Gaming Case, 3xRGBTempered Glass, VGA: 350mmTempered Glass, VGA: 350mm
Na stanju
99.45KM Sa PDV-om
SKU:
U20M-BLACK
Spire case 1537 500W, 2xUSB12cm PSU,VGA: 310mm,Cooler:150
Na stanju
87.75KM Sa PDV-om
SKU:
SPO1537B-500Z-E12U3
Spire Gaming Case G30, 6xRGBVGA: 340mm, CPU Cooler: 175mm360mm, ATX
Na stanju
128.70KM Sa PDV-om
SKU:
G30
ABKO O20M Mid Tower Case 500W90mm fan, 0.8mm SPCC steelVGA: 260mm, CPU Cooler: 145mm, M-ATX
Na stanju
87.75KM Sa PDV-om
SKU:
O20M-B-500Z-E12U3
Thermaltake View170 ARGB Microtempered glass, wood, 3xARGBVGA: 340mm, CPU Cooler: 160mm
Na stanju
181.35KM Sa PDV-om
SKU:
CA-1Z4-00M1WN-WS
| Brend | Thermaltake |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Thermaltake The Tower 600Mid Tower, tempered glass2x140mm PWM fans, VGA: 400mm
Na stanju
397.80KM Sa PDV-om
SKU:
CA-1Z1-00M1WN-00
| Brend | Thermaltake |
|---|---|
| Garancija | 36M |