Prikaz 673–684 od 955 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Skener CANON DR-M160II
SKU:
108583
Na stanju
1,637.95KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
SKU:
108542
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |
Tinta CANON PFI-306 Blue
SKU:
108523
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF8300,IPF8400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF9400 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-306 Green
SKU:
108522
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | green |
| Broj stranica za ispis | IPF8300,IPF8400 |
| Komplet | green |
| Brzina čitanja | IPF9400 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-306 Photo Magenta
SKU:
108521
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF8300,IPF8400 |
| Komplet | photo magenta |
| Brzina čitanja | IPF9400 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-106 Photo Grey
SKU:
108507
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Grey
SKU:
108506
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Blue
SKU:
108505
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Green
SKU:
108504
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | green |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | green |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Red
SKU:
108503
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | red |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | red |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Photo Cyan
SKU:
108501
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo cyan |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |