Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Televizori
Sony 65” XR55B BRAVIA 5XR Processor; Mini LED; HDR;4K Ultra HD; 32GB memorije; SPC 10 kredi
Na stanju
2,638.53KM Sa PDV-om
SKU:
K65XR55B.CEI
Philips 85MLED910/12 AMBILIGHT 4K Quantum Dot Mini-LED 144 Hz, 215.9 cm (85''), P5 Perfect Picture Engine, Smart TV Titan OS, Dolby Vision i Atmos
Na stanju
3,245.45KM Sa PDV-om
SKU:
85MLED910/12
TCL 75″C7K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium;
Na stanju
2,492.21KM Sa PDV-om
SKU:
75C7K
TCL 75″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
1,998.70KM Sa PDV-om
SKU:
75C6K
TCL 65″C7K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium;
Na stanju
1,881.82KM Sa PDV-om
SKU:
65C7K
Philips 55”MLED920 Titan OS4K MiniLed TV; 120HZ panel;
Na stanju
1,297.40KM Sa PDV-om
SKU:
55MLED920/12
Philips 65”OLED770 4K TitanAmbilight s 3 strane; 2.1 HDMI; P5 AI perfect; panel 120 HZ
Na stanju
2,336.36KM Sa PDV-om
SKU:
65OLED770/12
Philips 85”PUS9010 4K QledTitan OS; AMBILIGHT TV; 144Hz;P5 Picture Engine; Dolby Atmos i Vision
Na stanju
3,245.45KM Sa PDV-om
SKU:
85PUS9010/12
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q8F
Na stanju
2,095.90KM Sa PDV-om
SKU:
127814
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q8F
Na stanju
1,429.28KM Sa PDV-om
SKU:
127813
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U8092F
Na stanju
1,463.18KM Sa PDV-om
SKU:
127794
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG The Frame 65″ LS03D
Na stanju
2,649.55KM Sa PDV-om
SKU:
127126
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |