Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Laptop ASUS ROG Strix G614PR-RV120 16″FHD+ 165Hz R9-8940HX 16C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070Ti 12GB 2Y
Na stanju
8,127.84KM Sa PDV-om
SKU:
127861
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 9 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Brzina čitanja | 8940HX Processor 2.4GHz (80MB Cache, up to 5.3GHz, 16 cores, 32 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5-5200 SO-DIMM x2, Memory Max. 64GB, 2x SO-DIMM slots |
Laptop HP 255R G10 R5/16G/512G/FreeDOS (B39STAT)
Na stanju
1,249.69KM Sa PDV-om
SKU:
127298
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7535U (maksimalno povećanje radnog takta do 4,5 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS 3.0 |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop ASUS Zenbook Duo 14 UX8407AA-SN151X 14″FHD+ OLED TOUCH U9-H484 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p 2Y
Na stanju
9,098.47KM Sa PDV-om
SKU:
127251
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS |
| Garancija | 32 GB |
HP PB4G1iR16 5-120U 16 16GB/516” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, Finger
Na stanju
2,139.67KM Sa PDV-om
SKU:
CH0B6AT
HP PB4G1iR16 5-120U 16 16GB/5116” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, W11Pro
Na stanju
2,355.21KM Sa PDV-om
SKU:
CA1D1ET
HP PB4G1iR16 5-120U 16 16GB/5116” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, W11Pro,WiFi6+BT5.3
Na stanju
2,312.39KM Sa PDV-om
SKU:
C87N1ET
HP PB4G1iR16 5-120U 16 16GB/5116” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, Finger
Na stanju
2,123.97KM Sa PDV-om
SKU:
D96LKET
HP PROBOOK 4 G1IR 14 I5/8/51216” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz8GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, Fingerp
Na stanju
1,902.72KM Sa PDV-om
SKU:
CW9F3AT
ASUS TUF Gaming F16 16″ 165Hz, Core i7 14650HX, 5070, 16GB DDR5, 1TB
Na stanju
5,466.94KM Sa PDV-om
SKU:
90NR0NG1-M002C0
ASUS ROG Strix G16 16″ FHD 165Hz, Ryzen 9 8940HX 5060, 32GB DDR5 (2x16GB), 1TB
Na stanju
5,995.08KM Sa PDV-om
SKU:
90NR0KW7-M008L0
ASUS VivoBook M1807GA-SA8004W 18″ 144Hz, Ryzen AI 7 445, 32GB DDR5 (2X16GB), 1TB, WIN11 Home
Na stanju
3,668.42KM Sa PDV-om
SKU:
90NB17Y1-M006Y0
ASUS ZenBook UX3405CA-STA1477W 14″ OLED 3K, Ultra 7 255H 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
4,639.05KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W2-M025N0