Prikaz 169–180 od 210 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, ZELENI
SKU:
119285
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | zelena |
Miš GENIUS DX-120 USB bijeli
SKU:
118900
Na stanju
9.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | Bijela |
Zvučnici GENIUS SP-HF 180 USB 6W
SKU:
118899
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | smeđa |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Drvo |
| Dimenzije | 6W (3W x 2) |
| Garancija | 644g |
Zvučnici GENIUS SP-HF 180 USB 6W
SKU:
118898
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Drvo |
| Dimenzije | 6W (3W x 2) |
| Garancija | 644g |
Zvučnici GENIUS SP-HF 1800A II 50″ 2.0
SKU:
118897
Na stanju
235.87KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20Hz-20KHz |
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB CRVENI
SKU:
117202
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crvena |
| Garancija | 2 x 3W RMS |
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB SIVA
SKU:
117201
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 2 x 3W RMS |