Prikaz 1–12 od 38 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reflecta
Univerzalni nosač za projektore Reflecta VESTA 120S
Na stanju
264.07KM Sa PDV-om
SKU:
124434
| Brend | Reflecta |
|---|
Nosač REFLECTA TV stand Elegant 86P-Shelf
Na stanju
1,000.00KM Sa PDV-om
SKU:
123345
| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 37” – 85” |
| Broj stranica za ispis | 50 kg |
| Komplet | 37” – 85” |
| Brzina čitanja | 200×200; 600×400 |
| Dimenzije | aluminij, plastika, čelik |
Motorno platno REFLECTA Crystal-Line RC 400×270 cm
Na stanju
4,995.90KM Sa PDV-om
SKU:
122180
| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | > 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 400×270 cm (390x220cm) |
| Komplet | > 350 cm |
| Brzina čitanja | 44,2 kg |
Motorno platno REFLECTA Crystal-Line RC 350x241cm
Na stanju
3,996.72KM Sa PDV-om
SKU:
120993
| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | > 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 350×241 |
| Komplet | > 350 cm |
| Brzina čitanja | 39 kg |
| Dimenzije | uključen daljinski |