Prikaz 1–12 od 30 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Periferija i software
ASUS TPM-SPIpodrzani modeli pločau detaljnim karakteristikama
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om
SKU:
90MC07D0-M0XBN1
Mikrofon direkcijski HAMA “RMN Uni”
Na stanju
106.15KM Sa PDV-om
SKU:
119901
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | za smartphone, mac, laptop, PC, DSLR, kamkordere, audio rekordere, sprialni kabl |
| Broj stranica za ispis | 1 “Uni” mikrofon”, 1 anti-shock okvir, 1 3.5 TRRS nastavak, 1 3.5mm TRS nastavak, 1 štitnik protiv vjetra |
| Komplet | za smartphone, mac, laptop, PC, DSLR, kamkordere, audio rekordere, sprialni kabl |
MIKROFON HAMA STREAM 700 HD STUDIO, USB, GAMING
Na stanju
128.42KM Sa PDV-om
SKU:
118406
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range: 30 Hz – 18 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-38 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | USB A Socket, dužina kabla 2,5m |
| Komplet | Frequency Range: 30 Hz – 18 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-38 dB ± 3 dB |
MIKROFON HAMA SMART LAVALIER
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
118333
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | 50 Hz – 20 kHz, Omni-directional, Mono, dužina kabla 6m |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
MIKROFON HAMA STREAM 800 HD STUDIO, USB
Na stanju
176.90KM Sa PDV-om
SKU:
117919
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range: 20 Hz – 16 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-45 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | USB A Socket, dužina kabla 2,5m |
| Komplet | Frequency Range: 20 Hz – 16 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-45 dB ± 3 dB |
MIKROFON HAMA STREAM 400 PLUS, USB
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om
SKU:
117918
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Kondenzator, duzina kabla 2m |
| Komplet | Kondenzator, duzina kabla 2m |
MIKROFON HAMA MIC-USB ALLROUND
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
117573
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |
| Broj stranica za ispis | frekvencijski raspon 50 Hz – 16 kHz, 2200 ?, osjetljivost -30 dB ± 3 dB |
| Komplet | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |