Prikaz 1–12 od 170 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kuhinjski aparati
Blender NUTRIBULLET NBP013GM
SKU:
127833
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 590 ml |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET CBNBF520B
SKU:
127832
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Brzina čitanja | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013W
SKU:
127831
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013VT
SKU:
127830
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013BL
SKU:
127829
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0,6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NB606B
SKU:
127828
Na stanju
148.45KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | Blender |
| Komplet | 24 mjeseca |
Friteza Eleltrolux EAFD11B
SKU:
127620
Na stanju
326.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Global Black |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 9,12 kg |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Sokovnik NUTRIBULLET NBJ100G
SKU:
127641
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Brzina čitanja | 4,1 kg |
| Dimenzije | 800 W |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003579000 indukcijska
SKU:
127356
Na stanju
223.59KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 210 x 185 x 135 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,137 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003588000
SKU:
127355
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 230 x 170 x 125 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,992 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003584000
SKU:
127354
Na stanju
147.54KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3584-milk-frother/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 190 x 155 x 100 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3584-milk-frother/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,885 kg |
Kuhalo za vodu i čaj SEVERIN 10003473000
SKU:
127353
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,254 kg |